05 Haziran 2020 Cuma

Demir: TTB yerine din adamları mı öneride bulunacak!

Demir: TTB yerine din adamları mı öneride bulunacak!

İllerdeki pandemi ekiplerinin toplantısına TTB temsilcilerinin çağrılmamasına tepki gösteren Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, “Bu toplantılara acaba VİP namaz kıldıran diyanet işleri başkanını temsilen din adamları mı öneride bulunacak” dedi

29 Mart 2020 Pazar 14:35 Güncel

Demir, "Sayın Cumhurbaşkanı'nın ilan ettiği üzere 30 büyükşehir başta olmak üzere valiler öncülüğünde Pandemi ekipleriyle toplantı yapıp o ilin ihtiyaçlarını ve alınacak önlemlerin kararını alıp uygulamaktı. Buraya kadar her şey normal ancak normal olmayan bu toplantılara en çok ihtiyaç duyulan doktorların, yani TTB (Türk tabipler birliği) adına bir çok yerde kimsenin davet edilmediği ve katılımın olmadığı görülüyor.

DİN ADAMLARI MI ÖNERİDE BULUNACAK

Yani insanın aklına acayip şeyler geliyor. Dünyayı ve ülkemizi saran bu lanet virüs bile birilerine ders olmamış, bu nasıl vicdandır, nasıl akıl tutulmasıdır. Bilim adamlarının olmadığı hele ki tıp dünyasını temsil eden TTB'yi temsilen kimsenin davet bile edilmediği bu toplantılara acaba VİP namaz kıldıran diyanet işleri başkanını temsilen din adamları mı öneride bulunacaklar.

YOLUN SONU KARANLIKTIR…

Şimdi birileri bilim kurulundan bahsedecek biliyorum ancak anladığımız kadarıyla bilim kurulunun bile aldığı kararları Sağlık Bakanı açıklarken son sözü Cumhurbaşkanı'nın söylemesi bile kafalarda soru işareti. Umarım herkes aklını başına alır bu illetten bir an önce kurtuluruz. Ne demiş Hünkar Hacı Bektaş Veli; ‘’İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Erkan: Kocaeli'deki fabrikalarda işçi ve ailelerinin sağlığı ile oynanıyor

Erkan: Kocaeli'deki fabrikalarda işçi ve ailelerinin sağlığı ile oynanıyor