20 Ekim 2020 Salı

DEVA Partisi’nde üç ilçe başkanı belli oldu

DEVA Partisi’nde üç ilçe başkanı belli oldu

DEVA Partisi, Kocaeli’de üç ilçeye başkan atadı. İl Başkanı Adem Koç, “İnanıyorum ki önümüzdeki günlerde yeni sürprizlerimiz olacak” dedi

26 Ağustos 2020 Çarşamba 22:45 Güncel

Ali Babacan’ın genel başkanı olduğu DEVA Partisi, Kocaeli’de 3 ilçeye başkan ataması yaptı. Darıca İlçe Başkanlığı’na Muhammet Ali Ünsür, Derince İlçe Başkanlığına Zeynep Sudan ve Gölcük ilçe başkanlığına ise Sedat Yücel resmen atandı. DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, düzenlenen il yönetim kurulu toplantısında yeni ilçe başkanlarına Genel Merkez’den alınan yetki belgelerini törenle takdim etti.

Başkan Adem Koç, “Darıca, Derince ve Gölcük İlçe Başkanlarımızla birlikte 10 Ağustos’ta gerçekleştirdiğimiz il tanıtımının ardından 5 ilçemizi resmen atamış olduk, hayırlı – uğurlu olsun… Genç ve dinamik ekibimize kattığımız genç, başarılı ve tecrübeli isimlerle inanıyorum ki çok daha hızlı yol alacak ve milletimizin bizlere gösterdiği büyük ilgiye layık olacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında milletimizin bize her geçen gün daha çok ihtiyacı olduğunu ve toplum nezdinde umut haline geldiğimizi görüyoruz. Biz de bu bakımdan hemşehrilerimizden gelen yoğun talepler içerisinde ‘en iyilerin içerisinden en iyilerini’ seçerek dikkatli bir şekilde atamalarımızı süratle yapıyoruz. İnanıyorum ki önümüzdeki günlerde yeni sürprizlerimiz olacak… Yeni ilçe başkanlarımız hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kıraç, ‘Arabada konser’ etkinliğine katılanları coşturdu

Kıraç, ‘Arabada konser’ etkinliğine katılanları coşturdu