21 Ekim 2020 Çarşamba

Dönüşe geçen tatilciler TEM'de yoğunluk oluşturdu

Dönüşe geçen tatilciler TEM'de yoğunluk oluşturdu

Kurban Bayramı tatilinin üçüncü gününde tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Yola erken çıkanlar TEM yolu İzmit geçişinde yoğunluk oluşturdu

02 Ağustos 2020 Pazar 22:04 Güncel

Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçirenlerin İstanbul’a dönüş yolculukları başladı. Yola erken çıkanlar, TEM yolu İzmit Doğu Gişeleri mevkisinde yolun 2 şeride düşmesi nedeniyle yoğunluk oluşturdu. İzmit Doğu Gişeleri'nde başlayan araç yoğunluğu yaklaşık 15 kilometre sonra İzmit Batı Gişeleri'nde sona erdi. Yaşanan yoğunluğa rağmen trafiğin akışında sorun yaşanmadı. 

D-100 YOLU DAHA RAHAT

D-100 yolunda ise TEM yoluna göre daha az yoğunluk yaşanıyor. Kartepe ilçesindeki Cengiz Topel Havalimanı civarında başlayan trafik yoğunluğu Derince Çenesuyu mevkiine kadar devam ediyor. Daha sonra rahat bir şekilde yola devam eden araçlar, İstanbul’un girişi olan Çayırova bölgesinde tekrar yoğunluğa yakalanıyor.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ AÇIK

İzmir ve Bursa yönünden İstanbul'a seyreden araçlar için Osmangazi Köprüsü'nde akıcı bir trafik var. Sürücüler Osmangazi Köprüsü'nü kullandıktan sonra Kuzey Marmara yolu üzerinden hiçbir yoğunluk yaşamadan İstanbul'a ulaşabiliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Koca son durumu açıkladı: Kaygı verici

Bakan Koca son durumu açıkladı: Kaygı verici