20 Ağustos 2019 Salı

Dr. Recep Pehlivan’a önemli görev

Dr. Recep Pehlivan’a önemli görev

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Aile Hekimi Recep Pehlivan, Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF) Yönetim Kurulu'na seçildi

09 Şubat 2019 Cumartesi 12:16 Güncel

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Aile Hekimi Recep Pehlivan, Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF) Yönetim kuruluna seçildi. İlimizde ve ülke genelinde Aile Hekimleri tarafından tanınan ve bir dönem Kocaeli Aile Hekimleri Dernek (KAHED) başkanlığı yapan, derneğin çeşitli organlarında görev alan ve uzun yıllardır Türk Sağlık-Sen Kocaeli Aile Hekimleri Komisyon Başkanlığını başarı ile yürüten Aile Kahya Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi Recep Pehlivan Aile Hekimleri Federasyonunca (AHEF) gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulunda yönetim kuruluna seçildi.

KOCAELİ İÇİN BİR ŞANSTIR

Aile Hekimi Recep Pehlivan’ın AHEF yönetim kuruluna seçilmesi nedeniyle Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu -Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi: ‘’Koruyucu Sağlık Hizmeti veren Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi için sendikamız bünyesinde faaliyet gösteren Aile Hekimliği Komisyonu'nun kurulmasında ve çalışmasında önemli katkıları olan Aile Hekimi Recep Pehlivan’ın AHEF’in olağan üstü genel Kurulunda yönetim kuruluna seçilmesi aile hekimleri ve Kocaeli için bir şanstır.

BAŞARILAR DİLERİM

Periferde görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını AHEF yönetim kuruluna taşıyarak, sorunlara çözüm yollarının aranmasına önemli katkılar sunacağı gibi AHEF ile sendikalar arasındaki diyalogların gelişmesine de ciddi katkılar sunacaktır. Türk Sağlık -Sen Aile Hekimliği Komisyon Başkanının AHEF yönetim kuruluna seçilmesi sendikamız adına memnuniyet vericidir. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaman: Telefon numaram aynı kalacak

Kocaman: Telefon numaram aynı kalacak