24 Kasım 2020 Salı

'Ekmeğe zam yapmamak için direniyoruz'

'Ekmeğe zam yapmamak için direniyoruz'

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’nın fırıncı esnafının zor durumda olduğunu ve fiyat artışının kaçınılmaz olduğu açıklamasından sonra Kocaeli’de de ekmeğe zam yapılıp yapılmayacağını Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı açıkladı. Sarı,” Yıl başına kadar zam yapmamak için direniyoruz” dedi

29 Ekim 2020 Perşembe 15:04 Güncel

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’nın fırıncı esnafının zor durumda olduğunu ve fiyat artışının kaçınılmaz olduğu açıklamasından sonra Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı,” Her gün fırıncılar beni arıyor. Bittik, battık diyorlar.  Zam yapmamaya direniyoruz” dedi.

FIRINCILAR BİTİK DURUMDA

Vatandaşlar tarafından merak edilen konuya Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı açıklık getirdi. Sarı, "Yıl başına kadar zam yapmamak için direniyoruz. Gerçekten fırıncılar zor durumda. Sıkıntı büyük. Aceleyle zam yapmayı düşünmüyoruz. Yıl başına doğru fiyat çalışması yapacağız ve Vali bey ile görüşeceğiz” ifadelerini kullandı. Her gün fırıncılar beni arıyor. Bittik, battık diyorlar. Gerçekten zorlu bir süreçten geçiyoruz. Benim beklentim fiyatlar artmaya devam etmezse yıl başına kadar zam yapmamak. Elektriğe, doğal gaza, suya zam geldi. Poşet, maske ve  dezenfektan giderlerimizi arttırdı. Gerçekten yıl başına kadar zam yapmamaya direniyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hatice teyzenin bayrak isteği yerine getirildi

Hatice teyzenin bayrak isteği yerine getirildi