24 Ekim 2020 Cumartesi

Ellibeş, gazilerden sonra şehit ailelerine gitti

Ellibeş, gazilerden sonra şehit ailelerine gitti

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 15 Temmuz’da FETÖ'nün darbe girişimine karşı koyarken Ankara'da şehit düşen Emrah Sapa'nın (31) eşi Ayşe Sapa ve ailesini Başiskele’deki evlerinde ziyaret etti.

15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:37 Güncel

HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İl Başkan Yardımcısı Ersin Küçükateş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Recep Çalık, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve ilçe yöneticiyleriyle birlikte Başiskele’de oturan Şehit Emrah Sapa’nın eşi Ayşe Sapa ve Ailesini ziyaret etti. Evlendikten sonra eşiyle birlikte Ankara’ya yerleşen Ayşe Sapa, 15 Temmuz gecesi Ordu’daki köylerinde bulunurken, şehit eşi Emrah Sapa Ankara’daydı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla FETÖ’cü darbecilere karşı koymak için Ankara Akıncılar 4.Ana Jet Üs Komutanlığı’na giden Emrah Sapa, burada başından vurularak şehit olmuştu. Eşinin şehit olmasından sonra Başiskele’de oturan anne ve babası Şengül ile Ramiz Atın çiftinin yanına dönen Ayşe Sapa, şehit eşinin hatırasını yaşatmak için uğraştığını ve bu kalkışmayı gerçekleştirenlerden hesap sorulması için davaların takipçisi olduğunu kaydetti.

Başkan Ellibeş, 15 Temmuz gecesi darbecilere darbe yapan kahramanları hiçbir zaman unutmayacaklarını, gazi ve şehit ailelerini kendi aileleri olarak kabul edip, yanlarında olmaya devam edeceklerini belirterek, “Şehitlerimiz ve gazilerimize her zaman minnet ve şükran borçlu olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İYİ Parti her koldan çalışıyor

İYİ Parti her koldan çalışıyor