22 Ocak 2019 Salı

Erol'dan çok sert Esra Elönü tepkisi

Erol'dan çok sert Esra Elönü tepkisi

Atatürk’ten nefret ettiğini sürekli dile getiren Esra Elönü’nün kitap fuarı programına davet edilmesine en sert tepki Biz İzmitiz grubunun kurucusu Hüseyin Erol'dan geldi. Erol tepkisini "Bu körfez çok pislik gördü, seni kaldıramaz” diye belirtti.

10 Mayıs 2018 Perşembe 11:49 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 10.'sunu başarılı bir şekilde organize ettiği Kitap Fuarı'na konuşmacı olarak katılacağı duyurulan, Esra Elönü’ye tepkiler dinmek bilmiyor. Atatürk nefreti ile tanınan Esra Elönü’ye CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Mehmet Ümit Küçükkaya ve ADD İzmit'in ardından, CHP eski İl Yöneticisi ve “Biz İzmitiz” grubunun kurucusu Hüseyin Erol'dan geldi. Erol sosyal medyadan yaptığı paylaşımda çok sert tepki gösterdi.

"ÇOK PİSLİK KALDIRDI AMA..."

Hüseyin Erol, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "BU KÖRFEZ ÇOK PİSLİK KALDIRDI AMA SENİ ASLA KALDIRAMAZ. Kendini gazeteci sanan, köşe yazılarında ve katıldığı tv programlarında Mustafa Kemal Atatürk'e saldıran, her zaman nefret kusan Esra Elönü'nün, Kocaeli Kitap Fuarındaki programa dahil edilmesi İzmit yaşayanlarını derinden yaralamıştır. Bu kendini bilmezin, konuşmacı olarak katılacağı etkinlik programının, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu tarafından bir an önce iptal edilmesini talep ediyoruz. Kendisinin de eski bir öğretmen olduğunu bildiğimiz KBB İbrahim Karaosmanoğlu'nun, bu ülkenin ve cumhuriyetimizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'e laf söyletmeyeceğine ve gereğini hemen yapacağına olan inancımız tamdır. Sevgi ve saygılarımla" ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yolcubal, adaylığını duyurdu: Uyanma ve silkelenme zamanı

Yolcubal, adaylığını duyurdu: Uyanma ve silkelenme zamanı