03 Aralık 2020 Perşembe

Esnafın örnek davranışı gözlerini yaşarttı

Esnafın örnek davranışı gözlerini yaşarttı

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker ve yönetimde ki arkadaşları saha çalışmalarına nokta ve esnaf ziyaretleri ile devam ediyorlar.

07 Eylül 2020 Pazartesi 19:40 Güncel

Bu ziyaretlerin birisinde Mimar Sinan Mahallesi Menderes Caddesi’nde Cuma Pazarı kurulan noktada yer alan Salon 41 adlı iş yerine giden Fırat Türker ve arkadaşları duvarda asılı olan Şehit Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okan’ın resmini görünce merak edip sordular.

Alınan yanıt sonrasında sevinen ve duygulanan Fırat Türker, iş yeri sahibi Gökhan Olgun’un tam anlamıyla örnek esnaf olduğunu ve kendisiyle guru duyduklarını, sık sık da ziyaret edeceklerini söyledi.

İşletmeci Gökhan Olgun, yaptığı açıklamada Diyarbakırlı olduğunu, şehit emniyet müdürünü çok sevdiklerini söyleyerek, “Benim işletmemde şehit ailesi ve yakınlarından ücret alınmaz. Bizim için önce insanlık gelir, maddi durumu iyi olmayanlardan ve ihtiyaç sahibi yaşlılardan da ücret alınmaz. Öncelikle de bu ülkede huzurla yaşamamız için canlarını veren şehit ailelerine sonsuz saygı ve sevgimiz vardır ve hiçbir şekilde kendilerinden ücret almıyoruz” dedi.

Fırat Türker bu yanıt karşısında çok duygulandı ve duyarlı esnaf ve vatandaşlara örnek olması gerektiğini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Toplu taşımada ayakta yolcu alınmayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Toplu taşımada ayakta yolcu alınmayacak