04 Aralık 2020 Cuma

Esnafın sorunu ekonomi oldu

Esnafın sorunu ekonomi oldu

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen saha çalışma programında, İl Başkanlığı yöneticilerinin de katılımıyla Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde esnaf ziyaret edilerek sorunları dinlendi.

30 Eylül 2020 Çarşamba 16:00 Güncel

Esnafın sorunlarının başında ekonomi ve belirsizlik gelirken, pandemi nedeniyle bozulan işler ve ödemelerinin başlayacağı kredi borçları da dile getirildi.

İYİ Parti Körfez İlçe Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Soner Kara ve ekibi tarafından düzenlenen saha çalışmasına, İl Başkan Vekili Ayşegül Babacan, İlçe Başkan Vekili Ayşegül Dinç, İlçe Yönetim Kurulu, İlçe Başkan Danışmanları,Gençlik Kolları Başkanı ve Ekibi,Körfez Belediye Meclis Üyemiz Reşat Sarı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Esnafa yapılan ziyaret sırasında sorunlar dinlendi ve genel merkeze iletilmek üzere not edildi. Çalışmaların daha sonra diğer mahallelerde de yapılacağı belirtildi. Çalışma esnasında sorunlarının anlatan esnaf en çok ekonomik sıkıntılardan ve geleceğin belirsizliğinden yakındılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Metin Özkan emekli oldu

Metin Özkan emekli oldu