29 Ekim 2020 Perşembe

Geçtiğimiz yıl törenle açılmıştı: Erdoğan yeniden açacak!

Geçtiğimiz yıl törenle açılmıştı: Erdoğan yeniden açacak!

19 Mart 2019’da törenle açılan KOÜ Semahat Aracı Onkoloji ve Palyatif Bakım merkezinin bugün yeniden açılışı yapılacak. Açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak

09 Ağustos 2020 Pazar 12:29 Güncel

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Batı Yerleşkesi'nde Aracı ailesi tarafından yaptırılan Semahat Aracı Onkoloji ve Palyatif Bakım Merkezi 19 Mart 2019 yılında törenle açılmıştı. Semahat Aracı Onkoloji ve Palyatif Bakım Merkezi’nde kanser hastalarının yanı sıra alzheimer, demans, parkinson ve hareket bozukluğu olan fakat fiziki sorunu bulunmayan hastalara hizmet veriliyor. Temeli 20 Mayıs 2015'te atılan 110 yatak kapasiteli hastane 25 milyon TL'ye mal olmuştu.

AYNI YERİ AÇACAKLAR

Bugün ise Kocaeli’de bazı programlara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aynı yerin bir kez daha açılacağı duyuruldu.  Erdoğan, bu akşam saat 18.00’de Koruma Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı ve ailesi sponsorluğunda yapılan Kocaeli Üniversitesi Semahat Aracı Onkoloji ve Palyatif Bakım Merkezi’nin açılış törenini gerçekleştirecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ferit Taşdemir MHP İl Başkanlığına aday

Ferit Taşdemir MHP İl Başkanlığına aday