25 Kasım 2020 Çarşamba

Gelecek İzmit’te gençler Ferhat Ertem’e emanet

Gelecek İzmit’te gençler Ferhat Ertem’e emanet

Gelecek Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. İl yönetiminde başka bir göreve atanan Emirhan Özen’in yerine halen İdealist Gençlik Derneği Başkanlığı görevini yürüten Ferhat Ertem getirildi.

02 Ekim 2020 Cuma 09:24 Güncel

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar’dan yetki belgesini,  Emirhan Özen’den de görevi devralan Ferhat Ertem yaptığı açıklamada, “Sayın ilçe başkanım ve yönetimi, il gençlik kolları başkanım ve yönetimi görevi devraldığım Emirhan başkanım partimize gönül vermiş değerli dava arkadaşlarım ve büyüklerim, benimle bu yolda yürümeye and içmiş gönül vermiş sevgili genç arkadaşlarım, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Malumunuzca partimizin adı Gelecek’tir ve unutmayalım ki gençlik bu ülkenin geleceğidir.

O halde bu kutsal davada bizlere çok büyük görevler düşüyor. Gençlik arka planda değil sahnede başroldedir. Bizler saygıdeğer parti büyüklerimizden örnek alarak siyasi çatışmalar yerine siyasi çalışmalar yapacağız. Yaptığımız işin en iyisini yapacağız her ne yapıyorsak milli menfaatler doğrultusunda yapacağız. İşte tam da bu durumda Azerbaycanlı kardeşlerimizin girdiği savaş nedeniyle ilk ziyaretimizi Azerbaycanlılar Federasyonuna yapıp kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirteceğiz. Bu vesile ile saldırılarda hayatını kaybeden soydaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum.

Bize hedefimizi soranlara çok açık net olarak söyleyebilirim, kapısını çalmadık, gönlünü almadık genç bırakmamak. Bana bu görevi tevdi eden sayın ilçe başkanım Ömer Uçar ve yönetimine ve bu zamana kadar görevi başarıyla sürdüren Emirhan başkanıma çok teşekkür ediyorum. İzmitli gençlerimizi de siyasetin hizmetin demokrasinin merkezi olan Gelecek Partimize bekliyoruz” dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Hürriyet sahadan ayrılmıyor

Başkan Hürriyet sahadan ayrılmıyor