20 Ocak 2021 Çarşamba

Gelecek Kocaeli’den Gölcük çıkarması

Gelecek Kocaeli’den Gölcük çıkarması

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran yöneticileriyle birlikte Gölcük’te esnaf gezisi yaptı. Başaran ile beraberindekiler akşam yapılan Gölcük İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına da katıldı.

25 Kasım 2020 Çarşamba 10:44 Güncel

İl başkan yardımcıları; Süleyman Aydınlık, Abdulkadir Şeker, Mehmet Tahsin Erten, Fatih Büyükavcı, il kadın kolları başkanı Yeşim Yener Akdeniz, il başkan danışmanı Şeref Meydan ile gittiği Gölcük’te ilçe başkanı Kadriye Güner ve yönetiminin organize ettiği esnaf gezisine katıldı. İlçe merkezindeki esnafları ziyaret eden Başaran ile beraberindekiler, adeta dert küpüne dönen esnafı dinlediler. İşyerlerini kapatma noktasına geldiklerini belirten esnaf, birçok arkadaşının iflas ettiğini, aldıkları kredilerin geri ödemelerinin geldiğini vurgulayarak “Ne kiramızı ne çalışanımızın maaşını ödeyebiliyoruz.

Zaten durum kötüydü birde korona vurdu. Konuşulanların aksine esnafa destek verildiği falan yok” dediler. Esnaf ziyaretlerinden sonra haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan başkan Başaran, ilçe başkanı Kadriye Güner ve yönetimini tebrik etti. Başkan Güner’in ilk üyelik standı kuran ilçe başkanı olduğunu belirten Başaran, kendisinden beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyükakın’dan Kocaelispor’a moral ziyareti

Büyükakın’dan Kocaelispor’a moral ziyareti