27 Kasım 2021 Cumartesi

Gelecek Körfez, Saadet’i ağırladı

Gelecek Körfez, Saadet’i ağırladı

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

16 Ekim 2020 Cuma 11:22 Güncel

Fırat Türker başkanlığındaki Gelecek Partisi Körfez İlçe Teşkilatındaki yoğun hareketlilik devam ediyor. Siyasi parti, sivil toplum örgütleri, esnaf gezileri gibi programlarını sürdüren Gelecek Körfez, son olarak Saadet Partisi’ni ağırladı. SP İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Fırat Türker ve ekibine kısa sürede teşkilatlanma başarısı gösterip, kongrelerini tamamlamalarından dolayı tebrik edip, başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Fırat Türker de “Aynı şehirde yaşıyoruz. Hangi siyasi partiden, hangi siyasi görüşten olunursa olunsun fark etmez. Ortak paydamız Körfez ilçedir. Biz, ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız. Ülkenin şu zor günlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Yapıcı, katılımcı muhalefet anlayışı içerisindeyiz. Bu tür ziyaretler çok önemli. Sayın başkan ve yönetimine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı istifa etti!

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı istifa etti!