26 Ocak 2021 Salı

Gelecek Körfez, yeni başkanla sahada

Gelecek Körfez, yeni başkanla sahada

Gelecek Partisi Körfez İlçe yeni Başkanı Musa allak ve yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarını ziyaret ederek günlerini kutladılar.

12 Ocak 2021 Salı 14:25 Güncel

Kutlama ziyareti sırasında partide ki yeni gelişmeler hakkında da bilgi veren İlçe Başkanı Musa Allak, Fırat Türker’in konumu gereği geçici bir süre başkanlık görevini yürütüp, sonra bayrağı teslim ettiğini ifade etti. Musa Allak, Fırat Türker’in yönetimde görevinin devam ettiğini de belirterek, “Konumu gereği ilçe başkanı olamıyordu ama geçici bir süre için bu görevi üstlendi ve daha sonra baştan da konuşulduğu gibi zamanı gelince bayrağı teslim etti. Biz de aynı ekip, yeni oluşumla kaldığımız yerden çalışmalara devam ediyoruz. Hedefimizde ve çalışma programımızda değişme yok. Yeni saha çalışmaları ekleyerek faaliyetlere pandemi dönemi sonrasında hız vereceğiz” dedi.

Musa Allak, sahada zor koşullarda çalışan gazetecilerin her zaman desteğini gördüklerini de ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

m. sönr

13 Ocak 2021 Çarşamba 15:06

Musa bey öncelikle hayırlı olsun. İlk olarak İlçe Başkan yardımcınız Erdal Meram ın mağdur ettiği insanların sorunlarını çözmenizi rica ederiz. Yıllardır iskansız ve tapusuz evlerde oturuyorlar. Siyaset ilk dürüstlüğü temsil etmeli diye düşünüyorum. Öncelik iç çevrenizdeki sorunları çözmek daha sonra tüm körfez halkını kucaklamak olur inş. Başarılar..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ünlü ziyaretlere devam ediyor

Ünlü ziyaretlere devam ediyor