25 Ekim 2020 Pazar

Gelecek Partisi Çayırova Kağan Demirci’ye emanet

Gelecek Partisi Çayırova Kağan Demirci’ye emanet

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran tarafından il danışma meclisi ve bölge koordinatörlüğü görevine atanan Kurban Aktaş’dan boşalan Çayırova ilçe başkanlığına Kağan Demirci getirildi.

12 Ekim 2020 Pazartesi 18:46 Güncel

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Serap Çakır, il başkan yardımcısı Yunus Küçükpolat, Çayırova kurucu ilçe başkanlığı görevine atanan Kağan Demirci ile bir araya gelerek yetki belgesini verdiler. Yetki belgesini aldıktan sonra bir açıklama yapan Kağan Demirci, “Gelecek Partisi Çayırova ilçe başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Doğan Demir’e, il başkanımız Ömer Faruk Başaran’a arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. En kısa sürede ilçe binamızı tutup, yönetim kurulumu oluşturacağım. Bana olan güveni boşa çıkarmayacağım” dedi

Gelecek Partisi Çayırova kurucu İlçe Başkanı Kağan DEMİRCİ kimdir?

1992 Kartal-İstanbul doğumlu olup aslen Artvinlidir. Lisans eğitimi olarak Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yüksek Lisans eğitimi olarak Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Strateji Bilimi bölümlerinden mezun oldu. Yurtdışı dil eğitimlerini de başarıyla tamamladı. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir. İş olarak bir taraftan aile şirketinde demir çelik - kaynak sektöründe ticarete devam ederken, diğer taraftan da kendi mesleği olan mühendisliğe devam etmektedir. Bir çok mühendislik projesinde görev almaktadır. Halen MUSİAD Gebze üyesidir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Türkiye-Azerbaycan kardeşliği resim yarışması

Türkiye-Azerbaycan kardeşliği resim yarışması