25 Eylül 2020 Cuma

Gelecek Partisi ziyaretçi rekoru kırıyor

Gelecek Partisi ziyaretçi rekoru kırıyor

Kısa süre önce kurularak siyasi partiler arasında ki yerini alan Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanlığı ziyaretçi rekoru kırmaya hazırlanıyor.

27 Ağustos 2020 Perşembe 17:29 Güncel

İlçe Başkanı Fırat Türker ve ekibi, yeni kurulmalarına rağmen kısa zamanda tanınmayı ve ilçede var olduklarını göstertmeyi başardılar.

Atandıktan sonra hemen nokta ziyaretleri yapan, diğer siyasi partilere de giden Fırat Türker ve ekibi, şimdi de kendilerine yapılan ziyaretleri kabul etmeye başladılar.

CHP’den ziyaret

Yine siyasetin yeni yüzlerinden olan ve CHP Körfez İlçe örgütüne ekibi ile birlikte hareket kazandıran İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve yönetimi, Gelecek Partisi’ni ziyaret etti.

Ziyaret sırasında ilçedeki siyasetin son durumu, yapılan çalışmalar hakkında sohbet edilirken, iki ilkçe başkanı ve yönetimi de birbirilerine başarılar dilediler.

Siyasette görülmek istenen dostluk havası içinde geçen sohbet sonrasında, yaklaşan seçimlerle ilgili de konuşuldu.

Final Dershanesi Körfez Şube Müdürü Emin Polat’ta Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fırat Türker’i ziyaret ederek, yönetim ve üyelere yönelik indirim sözleşmesi imzaladılar. Dershanenin tanıtımının yapıldığı ziyarette, gençlere en iyi eğitim hizmetinin verileceği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İYİ Parti aşure kaynattı

İYİ Parti aşure kaynattı