20 Ekim 2020 Salı

Gölcük Rotary’de önemli misafir

Gölcük Rotary’de önemli misafir

2420. Bölge’nin en etkin kulüplerinden Gölcük Rotary’yi, Bölge Guvernörü Gaye Binark ve Guvernör Yardımcısı Raif Bolat, eşlerinin katılımıyla ziyaret etti. Hayata geçen projeler ve hedeflerle alakalı bilgi aldı

04 Eylül 2020 Cuma 16:27 Güncel

2420. Bölge Guvernörü Gaye Binark, Eşi Mete Binark, 2420. Bölge Guvernör Yardımcısı Raif Bolat ve eşi Nevin Bolat’ın katılımlarıyla, Gölcük Rotary Kulübü’ne guvernör ziyareti ritüelini gerçekleştirdi. Bu önemli etkinliğe çok sayıda kulüp üyesi katılırken, aynı zamanda Onurcan Yardım ve Rotarakt Kulübü Üyesi Can Altunbu, toplantıda misafir olarak hazır bulundu. 

PROJELER ANLATILDI

Gecede Gölcük Rotary Kulübü Dönem Başkanı Prof. Dr. Dilek İçli, dönemin projelerini, hedefleri, yaptıklarını ve yapacaklarını içeren bir sunum gerçekleştirdi. 2420. Bölge Guvernörü Gaye Binark ve 2420. Bölge Guvernör Yardımcısı Raif Bolat, Gölcük Rotary Kulübü’nün bu dönem yaptığı ve yapacağı projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Aynı akşam kulüp üyelerinden Beykan Emre Ural’a Paul Harris dostluğu rozeti takıldı. Bu önemli tören sonrasında Gölcük Rotary Kulübü üyeleri ve bölge temsilcileri hep birlikte dostluk yemeği yiyerek geceyi sonlandırlar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Varank Kocaeli'ye geliyor

Bakan Varank Kocaeli'ye geliyor