23 Mart 2019 Cumartesi

Gölcük Aile Konak’a yeni göğüs hastalıkları uzmanı başladı

Gölcük Aile Konak’a yeni göğüs hastalıkları uzmanı başladı

Sağlık sektöründe dördüncü yılını tamamlayan Gölcük Aile Konak Hastanesi, kadrosuna Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr. Engin Balcı’yı dahil ederek kadrosunu genişletti

30 Mart 2018 Cuma 14:38 Güncel

Hekim kadrosunu her geçen gün genişleterek, sağlıkta büyüme çıtasını yükselten Gölcük Aile Konak Hastanesi, kadrosuna göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı Dr. Engin Balcı’yı dahil etti. Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Balcı, astım ve KOAH tedavisinin yanı sıra, sigara bıraktırma, akciğer kanseri tanısı, mesleki astım, Pnömoni, Bronkoskopi uygulaması, solunum fonksiyon testleri uygulamalarıyla 24 yıldır sağlık alanında hizmet veriyor.

UZM. DR. ENGİN BALCI KİMDİR?

1970 doğumlu Engin Balcı, 1994 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1997-2001 yıllarında Ankara GATA Göğüs Hastalıkları kliniğinde uzmanlığını yapan Balcı, uzmanlık sonrası 6 yıl Ankara Mevki Askeri Hastanesi, 2 yıl Etimesgut Hava Hastanesi’nde görev aldı. 5 yıl Balıkesir Askeri Hastanesi ve 2,5 yıl da Ağrı Askeri Hastanesi’nde uzman tabip ve sağlık kurulu sorumlu üyesi olarak çalıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Açık unutulan motor ısıtıcısı az kalsın midibüsü kül ediyordu

Açık unutulan motor ısıtıcısı az kalsın midibüsü kül ediyordu