10 Aralık 2019 Salı

Gölcük'te 19 Mayıs coşkusu

Gölcük'te 19 Mayıs coşkusu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Gölcük'te de düzenlenen etkinliklerle kutlandı

19 Mayıs 2019 Pazar 13:52 Güncel

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan’ın Atatürk heykeli önüne çelenk sunumunun ardından Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve sonrasında İstiklal Marşı’mız okundu. Anıtpark’taki programın sona ermesinin ardından program Atatürk Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Buradaki programa İlçe Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir, Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, daire müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, okul öğretmenleri, öğrenciler ve davetliler katılım gösterdi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gençlerin hazırladığı birbirinden güzel gösteriler ilgiyle izlendi. Özellikle de Gölcük Belediyesi halk oyunları ile teakwondocuların ve diğer dövüş branşlarının yaptığı gösteriler büyük alkış aldı. Duygu dolu şiirler okundu. Son olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçemizde düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödül töreninin ardından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük ve Karamürsel yolları yenilecek

Gölcük ve Karamürsel yolları yenilecek