20 Ekim 2020 Salı

Görme engelli yolcuyu evine kadar götürdü

Görme engelli yolcuyu evine kadar götürdü

Asya Tur şoförlerinden Mehmet Özbek, örnek bir davranışa imza attı. Özbek, görme engelli bir vatandaşı polislerden de destek alarak evine kadar ulaştırdı

20 Ağustos 2020 Perşembe 13:22 Güncel

Asya Tur şoförlerinden Mehmet Özbek’in davranışı, bir vatandaşın dikkatini çekti. Fehmi Acar adlı bir vatandaş, Asya Tur’un servis şoförlerinden Mehmet Özbek’in davranışını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Acar, şoför Özbek’in görme engelli bir vatandaşı polislerden de destek alarak evine kadar ulaştırdığını ifade ederek, şoför Özbek’e teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Özbek, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bu gece çok önemli ve duyarlı bir olayla karşılaştım. Önce Asya Tur servis şoförü Mehmet Özbek kardeşime yapmış olduğu duyarlı davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum. Daha sonra Kocaeli polis teşkilatına da teşekkür ediyorum. Konu şu: Görme engelli bir vatandaşımıza servis şoförümüz sahip çıkıp gideceği yere kadar yardımcı olup emniyet güçlerimizden yârdim alıp görme engelli vatandaşımızı evine kadar ulaştırdı. Asya Tur camiasını ve servis şoförü Mehmet Özbek kardeşimi ayakta alkışlıyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük’teki sağlık yatırımları tüm hızıyla sürüyor

Gölcük’teki sağlık yatırımları tüm hızıyla sürüyor