30 Ekim 2020 Cuma

Güç birliği yaptılar

Güç birliği yaptılar

İYİ Parti Körfez İlçe teşkilatında görev alan her yönetici hedefe odaklanmış olarak üye kaydı ve saha çalışmalarına ağırlık veriyorlar.

11 Ekim 2020 Pazar 00:07 Güncel

Bayanların da etkili olduğu ve diğer partilerden daha çok sayıda olan yöneticiler partinin adeta yükünü omuzlamış gibi yoğun şekilde çalışıyorlar.

İlçe Başkanı Cahit Sürüm’ün izinli olduğu dönemde de bu ağırlık kendisini gösterdi ve saha çalışmaları hiç durmadan, bayanların da desteği ile devam etti. Başkan vekili olarak görevlendirilen Ayşegül Dinç, Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Zübeyde Çalık, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Tugay Polat bu dönemde çalışmaları aksatmadan sürdürdüler.

Yapılan çalışmaları gözden geçirmek için bir araya gelen Tugay Polat, Aynur Vergili ve Zübeyde Çalık, İl Başkan Yardımcısı ve STK’lardan Sorumlu Başkan Güner Çiçekli ile yapılanları değerlendirdiler.

Güç birliği yaparak tek hedefin partinin büyümesi, üye sayısının arttırılması, vatandaşların ikna edilmesi için çalışmak olarak söyleyen ekip, yapılan bu sohbet sonrasında daha da kenetlenmiş olarak ayrıldılar. Yarımca sahilde Yağmur Ocakbaşı Restoran’da yemek yiyerek gündemi konuşan ekip, daha fazla üye kaydı için de yapılacak çalışmaları belirlediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eryılmaz’ın konukları oldular

Eryılmaz’ın konukları oldular