16 Haziran 2021 Çarşamba

Güldürme Sırası Hamza İçin

Güldürme Sırası Hamza İçin

İzmit'te bulunan Doğaçlama Tiyatro Oyuncuları sahneye Hamza için çıkacaklar.

16 Kasım 2020 Pazartesi 22:40 Güncel

SMA Tıp 1 hastası olan ve tedavi sürecine başlaması için 2.400.000 dolara ihtiyacı olan Hamza'ya şimdi de tiyatrocular sahip çıktı.

İlimizde yaşayan Hamza bebek sağlığına kavuşabilmesi için; Kocaeli Umut Elçileri desteklerini ilan etmiş ve farklı organizasyonlarla Hamza'ya, destek olmaya başlamışlardı. Umut Elçileri arasında bulunan Doğaçlama Tiyatro oyuncuları da, organizasyonlar ne kadar Korona Tedbirleri kapsamında sınırlı olsa da , sağlık tedbirlerini ve gerekli önlemler alınarak Hamza’nın umuduna can katmak için sahne alacaklar.

Farklı meslek gruplarında ancak kentimizde tiyatroya katkı sunmak için farklı tiyatro gruplarında doğaçlama tiyatro oyunlarına çıkan kişilerden oluşan ekip , tiyatro sporu gösterisi ile sahnede yer alacaklar.

Kültür sanat etkinlikleri dediğimizde kapılarını sonuna kadar açan Kedi Kafede gerçekleşecek olan doğaçlama gösterisi esnasında, seyirciler oyunlara yön verecek ve sahneye çıkma fırsatı da yakalayacaklar.

"Gösteriye katılmak için; @hamzayasasin bio sunda  verilen bağış hesaplarına 20 liralık bağış yapmanız yeterli" diyen ekip herkesi Hamza ya nefes olmaya davet ediyor.

Tedavi sürecine bir an önce başlaması gereken Hamza'nın sadece 85 günü kaldı

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kartepe'de sonbahar güzelliği

Kartepe'de sonbahar güzelliği