20 Ekim 2020 Salı

Güney, Basın Bayramı'nı kutladı

Güney, Basın Bayramı'nı kutladı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

24 Temmuz 2020 Cuma 09:52 Güncel

Yayınladığı mesajda, kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla gece gündüz demeden fedakarca ve özveriyle çalışan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutlayan İlçe Başkanı Av. Ali Güney, "Basın mensuplarımız üstlendiği bu önemli görevler ile birlikte, toplum ile devlet arasında köprü olarak, her mevsim ve her şartta durmaksızın, görevlerini büyük bir fedakârlık içerisinde yapmaktadırlar" dedi.

'DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU'

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olarak, bireylerin haber alma, bilgilenme ve öğrenme haklarının en başında basının geldiğinin altını çizen Güney, "Basın meslek ilkelerinden taviz vermeden çok zor şartlarda görevlerini yerine getirebilmek için basın mensuplarının göstermiş oldukları çabayı takdir ediyorum. 24 Temmuz Basın Bayramını ve basında sansürün kaldırılışının 112. yıl dönümünü kutluyor, görevlerini yaparken yaşamlarını yitiren basın emekçilerini rahmetle anıyor, gece gündüz demeden, günün her saatinde, mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle görev yapan tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Konut kredisinde oranlar değişti

Konut kredisinde oranlar değişti