04 Aralık 2020 Cuma

Güney, “Harun Başkan, İzmit’ten umudunu kesmiş olabilir”

Güney, “Harun Başkan, İzmit’ten umudunu kesmiş olabilir”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, İzmit’te çekilen bir fotoğraf üzerinden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın’a gönderme yapan CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’ya yanıt verdi: “İzmit’i 1,5 yıldır CHP yönetiyor ama Harun Başkan hala Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden yardım bekliyor. Demek ki, İzmit’ten kendileri de umudunu kesti” dedi.

21 Eylül 2020 Pazartesi 11:47 Güncel

YILDIZLI’NIN PAYLAŞIMINA TEPKİ VAR

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nun bugün Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın’ın oturduğu sokakta bir çöp konteynırı önünde hurda toplayan vatandaşı fotoğraflayıp sosyal medya hesabında paylaştı. Yıldızlı, bu fotoğraf üzerinden Büyükakın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın’a eleştiri getirerek, “Mutlu Şehir” sloganına göndermede bulundu. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, sosyal medyada da büyük tepki çeken paylaşım hakkında şunları söyledi:

MERAK ETMESİN

“İzmit’i 1,5 yıldır CHP yönetiyor. Üstelik sloganları da “İzmit gülümseyecek” idi. Bir buçuk yıldır ortaya hiçbir icraat koymadan şimdi kalkıp sosyal belediyecilik dersi vermeye çalışıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz son dönemde İzmit’te birçok evsizi, barınma merkezlerine aldı. Evi yanan, yardıma muhtaç insanın yardımına koştu. Ancak İzmit Belediyesi ne yaptı, doğrusu merak ediyoruz. CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın bile bu fotoğrafı kendi belediye başkanı yerine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza göndermesi, kimin çalışıp, kimin yan gelip yattığının da bir göstergesidir. Harun Başkan da belli ki, İzmit Belediyesi’nden umudunu kesmiş durumda. İcraat üretmek yerine hala AK Parti’den yardım bekliyor. İzmit Belediyesi bu vatandaşımızı bulamazsa, biz kendisini bulup sorununu çözeceğiz. Merak etmesin” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli başkan Yıldızlı’nın bu fotoğrafını konuşuyor!

Kocaeli başkan Yıldızlı’nın bu fotoğrafını konuşuyor!