23 Eylül 2020 Çarşamba

Güney’den seri ziyaretler

Güney’den seri ziyaretler

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, yaz döneminde teşkilat çalışmalarına ara vermedi. Mahallelere sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Güney, istişare kurulu üyelerini de ihmal etmiyor.

13 Ağustos 2020 Perşembe 09:54 Güncel

SAHAYI BOŞ BIRAKMIYOR

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, yaz aylarında da sahayı boş bırakmıyor. Teşkilat programları kapsamında mahalleleri dolaşan Güney, aynı zamanda istişare kurulu üyeleriyle görüşüp, cemiyetlere katılıyor. Yönetim kurulu üyelerinin de geniş katılım sağladığı ziyaretler kapsamında Gültepeliler Platformu Başkanı Taner Sinan Çakırer ve yönetimine hayırlı olsun denildi. Yenişehir Mahallesinde hizmete açılan İkizler Cağ Kebap sahiplerine bol kazanç dilendi. Düzyaylalılar Dernek Başkanı Yüksel Gökbudak’ın vefat eden yeğeni için düzenlenen mevlid-i şerif programına katılım sağlandı. Mehmetalipaşa Mahallesinin sevilen isimlerinden Umutcan Yılmaz’a ev ziyareti yapıldı.

DURMAK YOK, YOLA DEVAM

Güney, yaz aylarının değişmezi cemiyetleri de ihmal etmiyor. Bu kapsamda 28 Haziran Mahalle Başkanı Şenol Gündüz ile Böğürgen Köyü Muhtarı İrfan Doğdu’nun kızlarının düğün cemiyetine katıldı. Ayrıca ilçe başkanlığı çalışanı Gamze Aynacı’nın kardeşi Ümit Aynacı ile Elanur Yıldırım’ın nikah şahitliği yapıldı.

Alikahya Karadenizliler Mahalle Başkanı Mehmet Güçlü’nün düğün cemiyeti de ihmal edilmedi. Güney, istişare kurulu üyesi ve önceki dönem ilçe başkanları Ali Korkmaz ile Hasan Ayaz’ı da ziyaret etti. Güney, AK Parti’nin hizmetlerini her yerde ve her fırsatta anlatmayı sürdüreceklerini belirterek, “Dünya görülmemiş bir ekonomik krizle sarsılırken Türkiye kalkınma hamlelerinden bir adım geri atmıyor. Gerçek yatırımları milletimizin hizmetine sunuyor. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizle birlik ve beraberlik içinde mücadelemiz sonuna kadar devam edecek” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başarısının temelini Bilgievi’nde attı

Başarısının temelini Bilgievi’nde attı