16 Ocak 2021 Cumartesi

Hamza bebek için harekete geçti

Hamza bebek için harekete geçti

Deli Kızın Çeyizi atölyesinin sahibi Serap Çoban, Hamza bebek için açılacak kermese destek olabilmek amacıyla harekete geçti

23 Aralık 2020 Çarşamba 12:07 Güncel

İlimizin tanınmış simalarından, ‘Deli Kızın Çeyizi’ atölyesinin sahibi Serap Çoban, SMA hastası Hamza bebek için harekete geçti. Hamza bebeğin tedavisine destek olmak amacıyla düzenlenecek kermese katkı sunmak isteyen Serap Çoban, Türkiye’nin dörtbir yanındaki atölyeleri de harekete geçirdi, el emeği göz nuru ürünler Hamza bebek için yapılmaya başlandı.

ÜRÜNLER TOPLANIYOR

“Bu defa çabalarımız dünya tatlısı minicik Hamza için” diyen Serap Çoban, #hamzayasasin hastag’i ile düzenlenecek kermes için ürün göndermeye başlayan gönül dostlarına, meslektaşlarına, atölye sahibi arkadaşlarına teşekkür etti, destek olmak isteyenlerin kendisine 0 (532) 243 30 02 numaralı telefondan ulaşmasını istedi.

KERMES YAPILACAK

Serap Çoban’ın atölyesinde toplanacak ürünler cuma günü saat 11.00’de 41 Burda AVM’de bulunan Alaçatı Muhallebicisi’nde açılacak kermeste ve cumartesi günü saat 21.00’de Instagram'da @hamzayasasin sayfasında canlı yayında satışa sunulacak, elde edilen gelir Hamza bebeğin iyileşmesi için kullanılacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de 2 gün sular kesilecek

Kocaeli’de 2 gün sular kesilecek