30 Ekim 2020 Cuma

Hürriyet, çok sert çıktı: Siyasetiniz batsın!

Hürriyet, çok sert çıktı: Siyasetiniz batsın!

AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Tutuş’ un, Salih Güler’in (56) vefatıyla ilgili “İzmit Belediyesi’nde insanlık öldü mü, sorusuna cevap veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Sırf bana zarar vermek ve karalamak için ölmüş birini bile siyasete alet eden zihniyet size yazıklar olsun, siyasetiniz batsın” dedi

28 Eylül 2020 Pazartesi 19:33 Güncel

AK Parti İzmit Meclis Üyesi Muharrem Tutuş’ un, Akmeşe Hizmet Biriminde görevli, üç çocuk babası Salih Güler’in (56) vefatıyla ilgili İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürryet’e “Belediyede müdürlük yapmış, uzun süre hizmet vermiş bir çalışana ‘Allah rahmet eylesin’ demek zor mu? Ne bir mesaj, ne de sosyal medyada göstermelik bile olsa bir paylaşım yapılmaması içimizi acıtıyor. Döneminde bile bir odada 4 kişinin birlikte çalışmasına göz yumanlar, adeta onları oraya sürgün edip, bu şekilde cezalandıranlar en azından ölüye saygı duyup, bir başsağlığı dileyebilirdi. İzmit Belediyesi’nde insanlık öldü mü? diye sormuştu.

YAZIKLAR OLSUN

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bu sorunun üzerine sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Tutuş’a çok sert bir tepki gösterdi. Hürriyet yaptığı  paylaşımda, "Eski Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü merhum Salih Güler yaşarken, AKP döneminde, hakkında 5 ayrı dava açtırılmış, müdürlük Kadrosu elinden alınmış, maaşı kesilmiş, Akmeşe'ye sürülmüş. Biz ise göreve iade etmişiz. Sırf bana zarar vermek ve karalamak için ölmüş birini bile siyasete alet eden zihniyet size yazıklar olsun. Siyasetiniz batsın” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek Gebze’ye hemşehri morali

Gelecek Gebze’ye hemşehri morali