04 Haziran 2020 Perşembe

Hürriyet, esnafı Cumhuriyet Konseri’ne davet etti

Hürriyet, esnafı Cumhuriyet Konseri’ne davet etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İnönü Caddesi Cumhuriyet Parkı civarında bulunan esnafları ziyaret ederek 29 Ekim’deki Cumhuriyet Konserine davet etti

23 Ekim 2019 Çarşamba 16:26 Güncel

Ziyarette çarşı merkezde yapılan etkinliklerle esnafların daha fazla kazanmasını amaçladıklarını belirten Başkan Hürriyet, esnaf ve vatandaşları 29 Ekim'de Fethiye Caddesi’nde gerçekleşecek Cumhuriyet Konseri'ne davet etti. Başkan Vekili Hakan Tanta, başkan yardımcıları Dilek Yalçın ve Nurettin Bulut’un da eşlik ettiği ziyaretlerde Hürriyet, esnaflarla birlikte çay içti. Çarşı esnafının kazancının artması için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Hürriyet, esnaflardan gelen talepleri de not aldı.

ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANSIN İSTİYORUZ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içi İzmit’in kalbi olan Fehtiye Caddesini tercih ettiklerini belirten Başkan Hürriyet, “Göreve geldiğimiz günden itibaren çarşı esnafımızın kazancını arttıracak, daha çok vatandaşımızın merkezden daha fazla faydalanmasını sağlayacak etkinlik ve projelere imza atıyoruz. Şehir merkezinde en son Pişmaniye Festivalimizi gerçekleştirmiştik, şimdi ise Cumhuriyet coşkusunu yaşayacağız. Esnafımızla ve şehrin dört biryanından gelecek vatandaşlarımızda İzmit’in kalbinde Cumhuriyet Konserinde buluşacağız. Bizim esnafımız kazansın, bizim vatandaşımız kazansın istiyoruz. Biz her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sezer: Örcün’ün yağmur suyu sorununu çözdük

Sezer: Örcün’ün yağmur suyu sorununu çözdük