25 Kasım 2020 Çarşamba

Hürriyet, İzmir için yardım kampanyası başlattı

Hürriyet, İzmir için yardım kampanyası başlattı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmir için yardım kampanyası başlattı. İzmir’de incelemelerde bulunan Hürriyet, “Çok iyi biliyorum ki; İzmit halkının vicdanı ve yardımları İzmirli kardeşlerinin yanında olacak” dedi

31 Ekim 2020 Cumartesi 23:41 Güncel

İzmir’de yaşanan deprem sonrası ekibiyle bölgeye hareket eden ve yardım malzemesi götüren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, şimdi de bir yardım kampanyası başladı. Bölgede incelemelerde bulunan ve vatandaşların ne tür eksiklikleri olduğunu tespit eden Hürriyet, İzmitlilere seslendi. Başkan Hürriyet şunları söyledi: ‘Sevgili İzmitliler. Depremin ne demek olduğunu, ne acılar yaşattığını çok iyi biliyoruz. 17 Ağustos Depremi’nin üzerinden 21 yıl geçse de hala acıları içimizde.

İHTİYAÇLARI SIRALADI

Şimdi İzmir de bizim yaşadığımız acıları yaşıyor. Önceki gün meydana gelen depremde maalesef yaşamını yitiren vatandaşlarımız, yaralanan insanlarımız var. Çok iyi biliyorum ki; İzmit halkının vicdanı ve yardımları İzmirli kardeşlerinin yanında olacak. Bugün İzmir’den aldığımız bilgiler doğrultusunda ihtiyaç olan eşyalar; Battaniye, Çadır, Isıtıcı, Hijyenik ped, Bebek bezi yardımlarınızı Pazar ve Pazartesi günü Dolphin AVM yanında bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi’ne bekliyoruz. Haydi İzmit. Depremin yaşattığı acıları biraz olsun dindirelim ve “Sizi en iyi biz anlarız” diyerek, kardeş elimizi İzmir’e uzatalım.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ciple çarpışan otomobil takla attı: 1 yaralı

Ciple çarpışan otomobil takla attı: 1 yaralı