28 Mart 2020 Cumartesi

Hürriyet İzmit’e, 'Halk Market' getiriyor

Hürriyet İzmit’e, 'Halk Market' getiriyor

Sosyal belediyecilik uygulamaları kapsamında birbirinde önemli projeleri hayata geçirmeye devam eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, şimdi de ihtiyaç sahiplerine yönelik hizmet verecek olan Halk Market için uygun yer arayışına girdi

21 Şubat 2020 Cuma 12:11 Güncel

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün Dost Eller projesiyle hazırlanan yardım organizasyonu sayesinde, ihtiyaç sahiplerine sunulan ürünler bundan böyle Halk Market bünyesinde tek merkezde birleştiriliyor. Sosyal belediyecilik uygulamalarına “Halk Market” projesiyle yepyeni bir boyut kazandıran İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, dün İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç ile birlikte, Halk Market için yer arayışına başladı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ YARARLANACAK

Halk Market için İzmit caddelerinde yer arayışına giren Başkan Hürriyet, en uygun yer seçimi için projeyle bizzat ilgileniyor. İzmit merkezine yakın lokasyonlarda kurulacak olan marketlerde, gerçek ihtiyaç sahiplerine gıda ürünleri, farklı seçenekleriyle birlikte sunulacak. Market formatında olan Halk Market, belediyeye bağış olarak verilen gıda maddelerini niteliklerine uygun koşullarda depolayacak. 

YARDIMLARIN NİTELİĞİ VE NİCELİĞİ ARTACAK

Marketin faaliyete geçmesinin ardından, ihtiyaç sahipleri Halk Market’e giderek ihtiyacını karşılayacak. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız marketlerden, belirlenen limitlerde alışveriş yapabilecek. Halk Market projesiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal yardımların niteliği ve niceliğinin de arttırılması hedefleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mert Emre

21 Şubat 2020 Cuma 13:38

Tebrik ederim

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kerim Bayramoğlu eşini kaybetti

Kerim Bayramoğlu eşini kaybetti