28 Ocak 2020 Salı

Hürriyet kararlı: O araçlar alınacak

Hürriyet kararlı: O araçlar alınacak

İzmit Belediye meclisinde AK Partili Meclis üyelerinin oylarıyla reddedilen ve daha sonra komisyona gönderilen hizmet aracı alımı konusunda başkan Fatma Kaplan Hürriyet geri adım atmıyor. TEB Bnp Parıbas Leasing Şirketi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hizmet araçlarının alımı için kredi ve leasing hakkında sunum yaptı

25 Ekim 2019 Cuma 13:24 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet görevine geldiğinden bu yana tasarruf yapacağını ve yapılan her işin şeffaf olacağını belirterek araç satın almanın kiralamaya oranla daha karlı olacağını belirtmişti. Başkan Hürriyet’in meclise sunduğu araç satın alma teklifi AK Partili Meclis üyelerinin oylarıyla reddedilmiş daha sonra da komisyona yeniden gönderilmişti. İzmit Belediyesi’nin hizmetlerinde kullanılacak olan iş makinalarının satın alınması konusunda kararlılığını sürdüren Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, süreçle ilgili görüşmelerini sürdürüyor.

BİLGİ ALDI

Kredi ve leasing konularında TEB Bnp Parıbas Leasing Şirketi ile bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yetkililerden süreçle ilgili bilgi aldı. Alım işlemleriyle ilgili araştırmaların devam ettiğini belirten belediye yetkilileri, sürecin titizlikle yürütüldüğünü ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sarıbay, gazetecilerin alınmamasına tepki gösterdi

Sarıbay, gazetecilerin alınmamasına tepki gösterdi