28 Mart 2020 Cumartesi

Hürriyet, sosyal medyadan yapılan çağrıya kayıtsız kalmadı

Hürriyet, sosyal medyadan yapılan çağrıya kayıtsız kalmadı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ihtiyaç sahibi aileler için yardım toplayan gençlerin çağrısına kayıtsız kalmadı

12 Şubat 2020 Çarşamba 12:54 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya üzerinden dezavantajlı çocuklar ve ailelerine yardım toplayan ve paylaşımlarına kendisini etiketleyen İzmitli makyöz Sefa Sılacı ve ekibine yardımların ulaştırılması konusunda destek verecek.

SAAT KAÇ OLURSA OLSUN GELİR

Sosyal medya üzerinden ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek amacıyla bir kampanya başlatan İzmitli makyöz Sefa Sılacı, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i de paylaşımlarına etiketleyerek destek istedi. Sılacı ve ekibi sosyal medya paylaşımlarında, “Sizce bu saatte İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet buraya gelir mi? Bence saat kaç olursa olsun gelir” diyerek Başkan’a seslendi.

TÜKKANDA MISINIZ?

Sefa Sılacı ve ekibinin çağrısına kayıtsız kalmayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet gençlere esprili bir dille “Tükkanda mısınız?” diye mesaj atarak konum bilgisi istedi. Sılacı’nın yardım toplama merkezine dönüşen işletmesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Hürriyet toplanan yardımların ulaştırılması konusunda gençlere yardım edeceklerini belirtti.

ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Tek başına başlattığı yardım kampanyasının çığ gibi büyüdüğünü belirten İzmitli ünlü makyöz Sefa Sılacı, “Kampanyayı sosyal medya hesabım üzerinden başlattım. Birden o kadar çok kişiden mesaj aldım ki inanamadım. Para değil erzak yardımı istedim ve hiç tanımadığım insanlar dükkânın kapısına yardım kolilerini bıraktılar. Şehir dışından bile birçok telefon aldım. Destek olması için kendisini paylaşımlarıma etiketlediğim Başkanım Fatma Kaplan Hürriyet sağ olsun yanımızda oldu. Yardımların ulaştırılması konusunda bize yardım edeceğinin sözünü verdi. Kendisine, şahsım ve yardımı dokunan herkes adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İZMİTLİLER KENDİLERİNİ YİNE KANITLADI

Gençlerin çağrısını duyan ve dükkânlarına giden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Böyle güzel bir yardım kampanyasına imza atan gençlerimizin yanında olmak istedik. En ufak bir çağrıda bir olmayı başaran İzmitliler paylaşma konusunda yine kendilerini kanıtladılar. Yardım çağrısını duyup elindeki imkânlarla yardım eden herkese ve böyle güzel kalpli oldukları ve böyle bir yardım kampanyası oluşturdukları için gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Yardımların ulaştırılması konusunda elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Murat edebali

13 Şubat 2020 Perşembe 00:07

Ohooo siz buna habermi diyorsunuz,!!! Siz gelin geçen yıl bayraktar mahallesi gün sokaktaki, 17 yıl sonra yaptıkları asvalti görün...tabi asvalt varsa .. ya başkanın haberi yok asvaltlandi sanıyor..yada biri öyle bir vurgun yaptı ki herkes uyuyor..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Parti'den kadınlara 'online başvuru' çağrısı

AK Parti'den kadınlara 'online başvuru' çağrısı