25 Şubat 2021 Perşembe

Hürriyet, temizlik işleri amirleriyle bir araya geldi

Hürriyet, temizlik işleri amirleriyle bir araya geldi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Temizlik İşleri Müdürlüğü amirleriyle bir araya gelerek İzmit’in çevre sağlığı ve temizlik çalışmaları ile ilgili plan ve projelerini masaya yatırdı

08 Aralık 2020 Salı 18:23 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, belediye birimlerine gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında sabah saatleri itibariyle Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Şantiye alanında çalışan personelle görüşerek çalışmalarında kolaylık dileyen Başkan Hürriyet, amirlerle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, personelin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

TALEP VE SORUNLARINI DİNLEDİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, belediye birimlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle kent sorunlarını masaya yatırmaya devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü hizmet binasında sahada çalışan amirlerle bir araya gelen Başkan Hürriyet, yapılan çalışmaları değerlendirdi. Amirlerin taleplerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Hürriyet, temizliğin öneminin bir kez daha anlaşıldığı pandemi sürecinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına çalışmaların titizlikle ve programlı olarak gerçekleştirilmesini istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Minibüs ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı

Minibüs ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı