23 Ağustos 2019 Cuma

Hürriyet: Tüm bayramları neşe içinde kutlayacağız

Hürriyet: Tüm bayramları neşe içinde kutlayacağız

İzmit Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar ve aileleriyle yürüyüş yaptı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Artık bundan sonra tüm bayramlarımızı bayram gibi kutlayacağız” dedi

23 Nisan 2019 Salı 17:23 Güncel

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, İzmit Belediyesi Kültür Tepesi’nde bulunan Atatürk heykelinden başlayarak İzmit Belediye Binası’nın bulunduğu Belsa önüne kadar devam eden bir yürüyüş düzenledi. İzmit’te uzun süredir yapılmayan yürüyüş ve kutlamaya çocukların ve ailelerinin ilgisi büyük olurken yürüyüş esnasında renkli görüntüler oluştu.

EĞLENCELİ DAKİKALAR

Belsa önünde kurulan alanda ise Tiyatro ve Drama kulübü ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen öğrencilerin gösterileri İzmitlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, makam koltuğunu bir günlüğüne Yusuf İhsan ve Zeynep Sera Gönül’e verdi. 

BARIŞ VE NEŞE İÇİNDE

Programda konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “İzmit Belediyesi olarak olarak ilk etkinliğimiz bu oldu. Biraz kısa bir sürede hazırlandık. Ama huzur içinde çocuklarımızı mutlu edeceğimiz bir bayram düzenlemek istedik. Bayramımız kutlu olsun. Atatürk sizi çok sevdi. Bu bayramı tüm dünya çocuklarına armağan etti. Artık bundan sonra tüm bayramlarımızı bayram gibi kutlayacağız, barış, neşe içinde kutlayacağız. Bütün hepimizin günü kutlu olsun” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOÜ'lülere Rektör Hülagü'den müjdeli haber

KOÜ'lülere Rektör Hülagü'den müjdeli haber