18 Eylül 2020 Cuma

Hürriyet, zabıta personelini dinledi

Hürriyet, zabıta personelini dinledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet kente daha iyi hizmet verebilmek ve kent düzenini daha iyi hale getirmek adına zabıta ve güvenlik personeliyle bir araya geldi

10 Ocak 2020 Cuma 16:32 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet meclis toplantı salonunda kente daha iyi hizmet verebilmek ve kent düzenini daha iyi hale getirmek adına zabıta ve güvenlik personeliyle bir araya geldi. Zabıta personelinin çalışma düzeni, kentteki sorunların çözümü ve yaşam şartlarının nasıl daha iyi hale getirilebileceğinin görüşüldüğü toplantıya Başkan Hürriyet’in yanı sıra İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu ve Zabıta Müdürü Hüseyin Demirkır da katılım sağladı.

ÖNCELİKLİ AMACIMIZ VATANDAŞA HİZMET

Toplantıda en önemli amacın vatandaşa hizmet olduğunu belirten Başkan Hürriyet “Kent adına, hizmet adına herkesin görevini tam yapması çok önemli. Görevinizi en üst düzeyde hassasiyetle yerine getirmenizi, kendi aranızda, amirlerinizle ve başkan yardımcılarınızla iyi iletişimde olmanızı ve disiplin sistemini kurarak hareket etmenizi rica ediyorum.”

ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK

“Vatandaşın bir derdi varsa önemli olan derdine çözüm üretme çabamızdır. Yardımcı olabileceğiniz her konuda olabildiğince insiyatif almanız gerekiyor. Bu kente hizmet etmek için varız. Benim görevim kentin yaşam koşullarını iyileştirmek ve tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet etmektir. Elimizde bir hizmet gücü var bu gücü millet için kullanacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ÖNDER yıldız

10 Ocak 2020 Cuma 23:01

Is ariyorum sayin baskanım

İsmail hakkı güven

10 Ocak 2020 Cuma 21:31

Sayın bşk., sayın bşk yrd ve.müdürümüz tam karşısında iken her bakışlarında direk bizi göre bilirken bir memurun uuyuma luksu olabilirmi, gerçekten aptal olmamız gerek. Ama gerçekten bu resmi hangi arkadaş çekmişse helal olsun. Onca resim çekilmişken uyumuyorduk ama illada bu resni özellikle haber kaynağına yollayan arkadaşı da kutluyorum. Büyük başarı elde etmiş. Ancak burda kesinlikle kasit var. Önceki yorumumdada yazdığım gibi adli makamlarda hesaplaşırız.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KSO Başkanı Zeytinoğlu: İşsizlik son 2 ayda düşüş gösterdi

KSO Başkanı Zeytinoğlu: İşsizlik son 2 ayda düşüş gösterdi