24 Ekim 2019 Perşembe

Hürriyet’e büyük destek

Hürriyet’e büyük destek

Kocaeli Ahlatlılar derneği başkanı Ekrem Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Samet Şubaşı ve Nizamettin Yıldırım ile birlikte CHP İzmit İlçe başkanı Hakan Çakar’ı ziyaret ederek Bu seçimde açık şekilde Fatma Kaplan Hürriyeti destekleyeceklerini söylediler.

22 Mart 2019 Cuma 22:20 Güncel

“Mart’ın sonu Bahar olacak”

Dernek başkanı Ekrem Yıldırım, Mart’ın sonu İzmit’imize bahar olacak. Bizler AHLATLIlar derneği olarak Fatma bacımızı destekleme kararı aldık. İnanıyoruz ki bu seçimi Fatma bacımız kazanacaktır dedi.

“Yeni bir Leyla Atakanımız Doğuyor”

Ekrem Yıldırım, Rahmetli Leyla ablamız vardı. Halkını düşünen, halkıyla birlikte projeler yapardı. Şimdi Yeni bir Leyla Atakan doğuyor, Az kaldı Mart’ın sonu hem bahar hemde güzel günlerin başlangıcı olacak dedi. Kimseyi ayırmadan kayırmadan tek derdinin hizmet olduğunu bildiğimiz Milletin adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in açık şekilde belirtiyorum ki sonuna kadar arkasındayız. Bizlerle beraber tüm Ahlatlılarda Fatma ablalarını destekleme kararı aldı herkes bunu böyle bilsin dedi. Gülümse İzmit 360 bin insanımız rahat bir nefes alacak diyerek sözlerini sonlandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sinan

23 Mart 2019 Cumartesi 09:16

Ahlat derneğinde kaç kişisin ki destekliyor.Seni destekleyen mi varmı sen de Fatmayı destekleyesin seni dernek başkanı yapan Ahlatlılara yazıklar olsun

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Derince Tüneli'nden aşağı uçtu: 3 yaralı

Derince Tüneli'nden aşağı uçtu: 3 yaralı