27 Haziran 2019 Perşembe

Hyundai Assan’dan çocuklara özel tiyatro

Hyundai Assan’dan çocuklara özel tiyatro

Hyundai Assan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar için özel bir tiyatro etkinliği düzenledi. Tiyatro, hayvan sevgisi ve hayvan hakları bilincini aşılamak amacıyla HAYTAP işbirliği ile gerçekleştirildi

15 Nisan 2019 Pazartesi 18:06 Güncel

Hyundai Assan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak üzere Hayvan Haklarını Koruma Derneği (HAYTAP) ile işbirliği yaparak, 14 Nisan Pazar günü, İzmit Sabancı Kültür Merkezi’nde çalışanlar ve aileleri için özel tiyatro bir etkinliği düzenledi. Etkinliğin amacı, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak ve hayvan haklarını en iyi şekilde öğrenmelerini sağlamak oldu.

600 KİŞİ KATILDI

Hyundai Assan, kendi çalışanlarının yanı sıra çeşitli etkinliklerle desteklediği KASSEL Yahya Kaptan Çocuk Köyü çocukları ve il genelindeki emniyet mensupları ve ailelerini de ağırladı. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı tiyatro etkinliğinden sonra çocuklara, sokak hayvanlarına verilmesi için mama paketleri dağıtıldı. Yıllardır özellikle çocuklar ve eğitim amaçlı sosyal etkinliklerle farkındalık yaratan Hyundai Assan çalışanları, bu konudaki faaliyetlerine devam edeceklerini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sosyal medyadan kredi vaadiyle dolandırıcılık yapanlara operasyon

Sosyal medyadan kredi vaadiyle dolandırıcılık yapanlara operasyon