27 Kasım 2021 Cumartesi

İlçe Başkanı çalışmalara katıldı

İlçe Başkanı çalışmalara katıldı

Eşinin rahatsızlığı nedeniyle bir ay izin alan ancak saha çalışmalarının hızlanması sonrasında erkenden geri dönen İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm saha çalışmalarına katıldı.

14 Ekim 2020 Çarşamba 23:28 Güncel

Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Soner Kara tarafından Körfez İlçe Teşkilâtı adına düzenlenen saha çalışma programında,Yeniyalı Mahallesi Esnaf Ziyareti gerçekleşti.

Saha çalışmasına, Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkan danışmanları, Gençlik Kolları Üyeleri, Körfez Belediyesi Meclis Üyeleri Fevzi Canbaz, Reşat Sarı ve İl Başkan Vekili Ayşegül Babacan, İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kurt katıldı.

Ziyaret sırasında esnafın sorunları, beklentileri ve yaşadıkları sıkıntılar dinlenerek, genel merkeze rapor edilmek üzere not alındı. Diğer mahalle ziyaretlerinde olduğu gibi Yeni Yalı Mahallesi esnafı da bozulan ekonomiden, sıkıştıran ödemelerden, ödenmesi başlanacak olan kredilerden ve düşen cirolardan yakındılar. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de ByLock operasyonu

Kocaeli’de ByLock operasyonu