20 Ocak 2021 Çarşamba

İMO Kocaeli artık mobil uygulamada

İMO Kocaeli artık mobil uygulamada

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan mobil uygulama "İMO Kocaeli" mobil uygulaması tablet ve mobil cihazlarda çalışacak şekilde hazırlanarak kullanıma açıldı. Uygulamayı Android Market ve Apple Store`dan http://hesap.name.tr/app/imo/ linkiile indirebilecekler

14 Ocak 2021 Perşembe 15:06 Güncel

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut yaptığı açıklamada, “Şubemiz ile üyelerimiz arasındaki iletişim kanallarını güçlendirmesini beklediğimiz uygulamamız devreye girmiştir. Üyelerimiz Android cihazlar için Google Play Store`dan, IOS cihazlar için AppStore`dan indirecekleri uygulamaya TC Kimlik Numarası, oda kayıtlarımızdaki cep telefon numarası ve e-posta adresleriyle kayıt yaptırabilecekler. Uygulamamız üyelerimizden gelecek yeni talepler ve öneriler ışığında geliştirilmeye devam edecektir” dedi.

İMO Kocaeli Mobil ile neler yapılabilir?

• Online işlemleri kullanarak üyelik bilgilerinizi görüntüleyebilir, güncelleyebilir, aldığınız belgeleri sorgulayabilir ve yeni belge ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
• Açılacak kurslara online kayıt olabilir, daha önce gerçekleştirilmiş kursları görebilir ve kurs talebinde bulunabilirsiniz.
• Planlanan ve daha önce gerçekleştirilmiş seminerleri takip edebilir. Seminer notlarına ulaşabilir ve video kayıtlarını
izleyebilirsiniz.
• Teknik bilgilere ve yönetmeliklere kolayca ulaşabilirsiniz.
• Şube birimleri ile iletişime geçebilir. Sorularınızı sorabilir ve/veya taleplerinizi iletebilirsiniz.
• Forum sayesinde aklınıza takılan veya tartışmak istediğiniz konuları meslektaşlarınıza sorabilir, anlık yanıtlar alabilirsiniz.
• Şubemiz tarafından yayınlanan iş ilanlarını uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Değirmendere'de arama kurtarma operasyonu

Değirmendere'de arama kurtarma operasyonu