01 Haziran 2020 Pazartesi

İşe gitmediği için atıldı: Belediye önünde şov yapacak!

İşe gitmediği için atıldı: Belediye önünde şov yapacak!

İşe gitmediği gerekçesiyle iş akdi feshedilen Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe bugün İzmit Belediyesi önünde basın açıklaması yapacağını duyurdu

16 Ekim 2019 Çarşamba 13:02 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, mesai saatlerine uymadığı gerekçesiyle disipline verilen, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı ve Tavşantepe Mahallesi Muhtarı İbrahim Efe’nin İzmit Belediyesi’ndeki işine son vermişti. İbrahim Efe bugün İzmit Belediyesi önünde basın açıklaması yapacağını duyurdu.

BELSA ÖNÜNDE

 Efe’nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Şahsıma karşı asılsız ithamlar ve kamuoyuna karşı itibarsızlaştırma çalışması ile kent gündemi ne yazık ki gereksiz bir şekilde meşgul edilmiş, halkımız asılsız haberlerle bilgi kirliliğine sürüklenmiştir. Bu nedenle halkımızı bilgilendirmek adına; Bugün saat 17:00’da Belsa plaza önünde basın açıklamamız olacaktır.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

İzmitin çocuğu

16 Ekim 2019 Çarşamba 15:30

İzmit halkı sizden utanıyor. Haksız yere para kazanacaksın birde açıklama yapacakmış. Her bir krş çoluğundan çocuğundan çukar inşallah.

durmuş

16 Ekim 2019 Çarşamba 13:34

bu adam işe girmeden çift maaş alsınakp li genç işsizlerde sokakda sürünsünadalet mi bu...

hulusi

16 Ekim 2019 Çarşamba 13:31

basın açıklma metninde işe gitmeden maaş alıyordummuhtardan da maaş alıyordumistediğim zaman işe gidip istemediğim zaman gitmiyordumşimdi bunlardan mahrum kaldım.hakkımı istiyorum. bankamatikçiye uzanan eller kırılsın diye metini okuyabilirsin. metin hazırlamada zorlanırsın diye yardımcı olayım dedim..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te kadın cinayeti! İzgaz'da sıra beklerken öldürüldü

İzmit'te kadın cinayeti! İzgaz'da sıra beklerken öldürüldü