30 Ekim 2020 Cuma

İstanbul Sözleşmesi İnisiyatifi'nden İYİ Parti'ye ziyaret

İstanbul Sözleşmesi İnisiyatifi'nden İYİ Parti'ye ziyaret

Geçen hafta İzmit Belediyesi karşısındaki Kaptanlar İşhanı'nın 4. katında yeni yerine taşınan İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı'nın ilk ziyaretçileri Türk Ocakları'ndan sonra Kocaeli İstanbul Sözleşmesi İnisiyatifi üyeleri oldu

20 Ağustos 2020 Perşembe 09:56 Güncel

İlçe Başkanlığı'nın yeni binasında Başkan Pelin Coştur Filiz'i ziyaret eden inisiyatif üyeleri Filiz'den destek istediler. Görüşmede, Başkan Filiz'in kadına uygulanan şiddeti gündemde tutma çalışmalarını takdirle izlediklerini dile getiren İnisiyatif üyeleri, daha önce düzenledikleri toplantıya İzmit İlçe Kadın Kollarının yoğun katılımlarından dolayı da teşekkür ettiler.

"BİRLİK OLMALIYIZ"

Kocaeli İstanbul Sözleşmesi İnisiyatifi üyeri, Başkan Filiz ve ekibini 29 Ağustos Cumartesi günü Necati Gençoğlu Kültür Merkezi'nde yapacakları foruma davet ederek destek istediler. Başkan Pelin Coştur Filiz, inisiyatif üyelerinin kendilerine yaptıkları ziyaretten çok memnun olduklarını dile getirerek, "Ülkemizde her gün pek çok kadının şiddete maruz kaldığı ve her ay 40-50 kadının öldürüldüğü bir dönemde bu ziyaretinizi ve 29 Ağustos tarihindeki forumu çok önemsiyorum. Biz kadınlar birlik olup her platformda sesimizi çok daha güçlü duyurmamız gerekiyor. Ben elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ev arkadaşları birbirlerini bıçakladı, sürünerek yardım istedi

Ev arkadaşları birbirlerini bıçakladı, sürünerek yardım istedi