24 Kasım 2020 Salı

İYİ Parti meclis üyeleri ile bir araya geldi

İYİ Parti meclis üyeleri ile bir araya geldi

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Belediye Meclis üyeleri ile yemek eşliğinde aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

14 Ekim 2020 Çarşamba 13:04 Güncel

İl Başkanı Şanbaz Yıldız ile birlikte İl Sekreteri Şaban Ufuk ve meclis üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda pandemi süreci ile birlikte güncel konular ele alındı.

Başkan Yıldız, her alanda olduğu gibi yerel yönetimler alanında da insan odaklı çalışmalar sürdürdüklerini, iktidara ulaşmada yerel yönetimlerin önemini vurgulayarak "İlimizin sorunlarının tespitini konuşmak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere belediye meclis üyelerimiz istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. İlimize verdiğimiz değeri, ekibimizle birlikte gece gündüz yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkan önemli işlerle göstereceğiz. İktidara emin adımlarla yürüyen partimizin en önem alanlardan biri yerel yönetimlerdir. Partimiz, Kocaeli'miz ve milletimiz adına almış olduğumuz kararların hayırlara vesile olmasını diliyor, toplantıya katılan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Erdoğan AK Parti Kocaeli il kongresine geliyor!

Erdoğan AK Parti Kocaeli il kongresine geliyor!