25 Eylül 2020 Cuma

İzmit Belediyesi, Paşa Caddesi’ni baştan başa yeniliyor

İzmit Belediyesi, Paşa Caddesi’ni baştan başa yeniliyor

İzmit Belediyesi uzun yıllardır bakımsız kalarak deforme olan Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi'nde bakım-onarım ve asfalt çalışmaları gerçekleştirerek, caddeyi baştan başa yenileyecek

20 Ağustos 2020 Perşembe 14:44 Güncel

Kent genelindeki yol bakım-onarım çalışmaları kapsamında her geçen gün İzmit’in yollarını daha kaliteli hale getiren İzmit Belediyesi, Paşa Caddesindeki asfalt yenileme çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Asfalt söküm işlemlerinin devam ettiği Paşa Caddesi’nin 750 metre uzunluğundaki yolu, İzmit Belediyesi tarafından boydan boya tamamen yenilenerek İzmit halkının kullanımına sunulacak.

31 AĞUSTOS’A KADAR KAPALI

İzmit Belediyesi kentin asfalt ihtiyacı bulunan tüm yollarında çalışmalarını sürdürüyor. Devam eden yıpranmış asfalt kaldırma çalışmaları sonrası Paşa Caddesi’nde yoğun bir şekilde asfalt serme işlemine başlanacak. Çalışmalar kapsamında Paşa Caddesi 31 Ağustos’a kadar trafiğe kapalı olacak. Çalışma sürecinde araçlar Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, Akkavak Caddesi ve Necip Fazıl Caddesi’ni kullanabilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

selin h.

20 Ağustos 2020 Perşembe 15:03

baştan başa nasıl bir ifadedir? Baştan aşağı veya baştan sona demeniz gerekir.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İki evi soyan hırsız yakalandı

İki evi soyan hırsız yakalandı