30 Mayıs 2020 Cumartesi

İzmit Belediyesi personeli farkındalık için maskeyle çalıştı

İzmit Belediyesi personeli farkındalık için maskeyle çalıştı

İzmit Belediyesi 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla çok önemli bir farkındalığa imza attı. Belediye personeli gerçekleştirdiği farkındalık hareketi ile lösemi hastalığına dikkat çekti

08 Kasım 2019 Cuma 15:14 Güncel

Belediyenin tüm hizmet birimlerinde yürütülen farkındalık etkinliği kapsamında personel, hijyenik maske takarak, 'Maskemi takarım, farkındalık yaratırım' diyerek lösemi hastası çocuklara destek verdi. 

PERSONEL BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ 

Belediye Hizmet Binası ve belediyenin saha personellerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlik için tüm çalışanlar adeta yarıştı. Lösemili çocukların dışardan mikrop kapmamak için taktığı ağız maskesini çalışırken takarak belediye personeli, 'Maskemi takarım, farkındalık yaratırım' mesajını verdi. Ayrıca İzmit Belediyesi olarak lösemili çocukların dışardan mikrop kapmamak için ağız maskesi taktığı, löseminin bulaşıcı bir hastalık olmadığı ve iyiliğin bulaşıcı olduğu mesajı verilerek lösemi çocuklar için farkındalık yaratıldı. Belediye personelinin bu anlamlı etkinliği, oluşturulan video ile tüm sosyal medya hesaplarından paylaşılarak, bu farkındalık hareketinin daha geniş kitlelere ulaştırılması amaçlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Milletvekili Zeybek’ten personel müjdesi

Milletvekili Zeybek’ten personel müjdesi