17 Ocak 2021 Pazar

İzmit Belediyesi'nden su kesintisinden etkilenen mahallelere destek 

İzmit Belediyesi'nden su kesintisinden etkilenen mahallelere destek 

İzmit Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) tarafından Kocaeli genelinde uygulanan 2 günlük su kesintisi nedeniyle Yenidoğan ve Serdar mahallelerindeki vatandaşlara tankerlerle su dağıttı

29 Aralık 2020 Salı 19:28 Güncel

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, İSU tarafından yapılan su kesintisinden etkilenen Yenidoğan ve Serdar Mahallelerindeki vatandaşların yardımına koştu. Vatandaşlar, İzmit Belediyesi ekipleri tarafından tankerlerle dağıtılan suyu içme suyu hariç tüm ihtiyaçlarında kullanabilecekler. 

VATANDAŞIMIZIN ÇAMAŞIR VE BULAŞIKLARINI YIKAMASI İÇİN SU GELDİ

Dağıtılan su ile ilgili konuşan Serdar Mahallesi Muhtarı Ümit Yılmaz, “Kocaeli’de 2 günlük su kesintisi nedeniyle vatandaşımız zorluk çekiyordu. Duyuru yapılmasına rağmen duruma hazırlıksız yakalanan vatandaşlarımız oldu. Bunu bize ilettiler, biz de İzmit Belediyesi'ne talepte bulunduk. Mahallemize, vatandaşımızın içme suyu hariç çamaşırını ve bulaşıklarını yıkaması için su geldi. Desteklerinden dolayı İzmit Belediye Başkanımıza ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Koca son durumu açıkladı: İşte 29 Aralık tablosu

Bakan Koca son durumu açıkladı: İşte 29 Aralık tablosu