21 Ocak 2021 Perşembe

İzmit Kent Konseyi’nden GÖRSEM’e ziyaret

İzmit Kent Konseyi’nden GÖRSEM’e ziyaret

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İKK Engelli Meclisi Başkanı İlkin Kılıçaslan, İKK Yürütme Kurulu Üyeleri Nurel Ergüneş ve Güliz Yavuz, GÖRSEM Başkanı Dursun Karaman ve yönetimini ziyaret etti

14 Ocak 2021 Perşembe 12:18 Güncel

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İKK Engelli Meclisi Başkanı İlkin Kılıçaslan, İKK Yürütme Kurulu Üyeleri Nurel Ergüneş ve Güliz Yavuz, İzmit Kent Konseyi Kurumsal üyesi olan, Görme Engelliler Dayanışma Derneği (GÖRSEM) Başkanı Dursun Karaman ve yönetimini ziyaret etti. GÖRSEM Başkanı Dursun Karaman, ziyaret dolayısı ile çok memnun olduklarını belirttikten sonra, İzmit’te görme engellilerin yaşadığı sorunlar ve bu sorunların giderilmesi konusundaki çözüm önerileri aktardı. Çözümler konusunda, İzmit Kent Konseyinin desteğinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı. İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ise, "Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz ve bu konudaki hassasiyetimiz en üst düzeydedir.

FLAMA TAKDİM ETTİ

Kurumsal üyemiz olan Görsem'in kurumsal kimliği altında, görme engelli vatandaşlarımızın sorunlarını, birinci ağızdan dinlemek için geldik. Sizlerle birlikte bu sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız" dedi. İki kurum, önümüzdeki hafta, İzmit Kent Konseyi çalışma ofisinde buluşarak, çözüm dosyası üzerinde çalışma kararı aldı. Görüşmenin sonunda, İzmit Kent Konseyi Hüseyin Erol, İzmit Görme Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Karaman'a İKK flamasını takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te kumar oynayanlara baskın!

İzmit'te kumar oynayanlara baskın!