03 Aralık 2020 Perşembe

İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor

İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor

Yaz dönemiyle birlikte uzamaya başlayan ot ve dikenlerin temizlik çalışmalarını tüm mahallelerde aksatmadan sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri, son olarak Tavşantepe ve Alikahya Fatih mahallelerindeki yabani ot ve dikenlere yönelik temizlik çalışması gerçekleştirdi

28 Temmuz 2020 Salı 10:35 Güncel

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kaldırımlarda, yol kenarlarında ve boş arazilerde uzayan yabani ot ve dikenlerin temizliğini aksatmadan sürdürüyor. Halkın sağlığını her zaman ön planda tutan İzmit Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için kaldırımları, yol kenarlarını ve boş arazileri sürekli temiz tutuyor.

YABANİ OT VE DİKENLER TEMİZLENDİ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda son olarak Tavşantepe Mahallesi ve Alikahya Fatih Mahallesi’nde vatandaşların sık kullandıkları alanlarda yabani ot mesaisi yaptı. Ekipler, sokaklar ve boş arazileri karış karış gezerek uzayan yabani ot ve dikenleri temizledi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmaların ihtiyaç duyulan her mahallede devam edeceğini aktardı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Parti, bayramda da tedbiri elden bırakmıyor

AK Parti, bayramda da tedbiri elden bırakmıyor