24 Kasım 2020 Salı

İzmit yaptı, Büyükşehir kaptı!

İzmit yaptı, Büyükşehir kaptı!

İzmit Belediyesi çevre dostu ve eğlenceli mikro mobil ulaşım aracı elektrikli scooterı, İzmit’e getirmek için geçtiğimiz Şubat ayında protokol imzalamıştı. Aynı projenin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bugün hayata geçirilmesi tepkilere neden oldu

02 Ekim 2020 Cuma 13:40 Güncel

İzmit Belediyesi tüm dünyada büyük bir hızla yayılan çevre dostu ve eğlenceli mikro mobil ulaşım aracı elektrikli scooterı, İzmit’e getirmek için geçtiğimiz Şubat ayında Martı firmasıyla bir protokol imzalamıştı. Çevre dostu, alternatif bir ulaşım aracı olan ‘Martı’ scooter, Gölkay, İzmit, Kuruçeşme, Plajyolu hattında kullanılmaya başlanacaktı. İzmit Belediyesi’nin ilgili firma ile protokolünü yaptığı proje şimdilerde  şekil değiştirdi.

TEPKİLERE NEDEN OLDU

İzmit Belediyesi’nin düşünüp hayata geçirmeye çalıştığı projeyi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi engelleyerek, kendi sahiplendi ve hayata geçirdi. İzmit Belediyesi’nin Şubat ayında resmi sitesinden duyurduğu projenin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirmesi oldukça ilginç karşılandı. İzmit Belediyesi’nin projesini, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hayata gecikmesi bazı tepkilere neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İki açılışı da iptal etti; Başkan Yıldırım’ın Covid hassasiyeti

İki açılışı da iptal etti; Başkan Yıldırım’ın Covid hassasiyeti