15 Ağustos 2020 Cumartesi

İzmit’e yakışmayan görüntüler tarih oluyor

İzmit’e yakışmayan görüntüler tarih oluyor

İzmit Belediyesi şehir genelinde yürüttüğü temizlik çalışmalarıyla şehre yakışmayan görüntüleri bir bir ortadan kaldırıyor

30 Eylül 2019 Pazartesi 10:31 Güncel

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü Tavşantepe Mahallesi Dilek Sokak Otoban alt geçiş noktasına atılarak çirkin bir görüntüye sebep olan ve halk sağlığını tehdit eden çöp ve atık maddeleri ortadan kaldırarak alanı şehre yakışır hale getirdi. Alana bırakılan zamansız çöp, moloz vb. atıkların temizliği yapılırken, bölge boyanarak vatandaşlar ve özellikle çocuklar için güvenli ve temiz bir ortam oluşturuldu.

ANINDA MÜDAHALE

Bölgedeki temizlik çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, "İzmit Belediyesi olarak gerek vatandaşlardan gelen bilgiler, gerekse birimlerimiz tarafından yapılan titiz incelemeler neticesinde ne yazık ki şehrimize yakışmayan görüntülerle karşılaşıyoruz. Şehrimizin her bir noktasının halkımıza yakışır hale getirmek için anında müdahale diyor ve olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz” dediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Yasin Trk

01 Ekim 2019 Salı 12:15

Roman mahallesi kardeşim orası iki gün sonra hurdaların işe yaramaz kısmı yine oraya atılacak. Biz Yeşilova ve kreçocakları halkı olarak çok çekiyoruz bu romanlardan. Yapın şu kentsel dönüşümü sizde uğraşmayın bizde uğraşmayalım. Yine bu temizlenen köprünün alt caddesi olan İzmit’in en büyük caddelerinden biri olan Tutan güneş caddesi. Köprüden sokaklar sapağına kadar olan yol çok kötü yeni bir alt yapı çalışması da oldu tam oldu. Yine romanlar bu cadde kaldırımına araba parkediyor yürünmüyor..

Recep ern

01 Ekim 2019 Salı 10:26

Bi temizlik yapacaksanız kökten temizlik yapın esmer vatandaşları kaldırsanız orası o durumda olmaz zaten

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emniyet, uyuşturucuya göz açtırmıyor

Emniyet, uyuşturucuya göz açtırmıyor