23 Ağustos 2019 Cuma

İzmitli Tuana, Aleyna Tilki'ye benzerliğiyle dikkat çekiyor

İzmitli Tuana, Aleyna Tilki'ye benzerliğiyle dikkat çekiyor

İzmit'te yaşayan Tuana Bayrak isimli genç kız, ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'ye olan benzerliğiyle adından söz ettiriyor.

26 Nisan 2019 Cuma 09:11 Güncel

İzmit'te yaşayan 17 yaşındaki Tuana Bayrak, Aleyna Tilki'ye olan benzerliğiyle şaşırtıyor. Konservatura hazırlanan ve tiyatroyla ilgilenen Bayrak, Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi 3. sınıf öğrencisi. Sosyal medyada da benzerlik nedeniyle büyük ilgi gören Bayrak, çok sayıda olumlu yorum olduğunu ifade etti.

"HERKES ÇOK BENZİYORSUN DİYOR"

Aleyna Tilki'yi sosyal medyadan takip etmediğini vurgulayan Bayrak, "Aleyna Tilki konserine hiç gitmedim. Kendisini sosyal medyadan da takip etmiyorum ancak herkes çok benzediğimi söylüyor. Arkadaşlarım beni bazen espri olsun diye Aleyna diye çağırıyor. Okulda hep bu konuyla ilgili şakalar yapıyorlar" şeklinde konuştu. Bayrak, başından geçen bir anısını ise şöyle anlattı:

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

"Birgün tanımadığım birisi bütün gün beni takip etmiş. Aleyna Tilki'ye çok benzediğim için. Daha sonra yanıma geldi ve bütün gün neler yaptığımı bana anlattı. Çok şaşırmıştım. Sonra hatıra fotoğrafı çektirdik" dedi. Sosyal medyadan da olumlu yorumlar aldığını ifade eden Bayrak, "Fiziki olarak çok benzediğimi ancak giyim tarzı olarak benzemediğimi söylüyorlar. Ben de bu görüşe doğal olarak katılıyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

6 araç birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü!

6 araç birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü!